Bezpieczna komunikacja

Mobilne urządzenia serwisowe

CLAMPINE

Czym się zajmujemy

Mobilne urządzenia serwisowe Clampine !

Obserwowaliśmy brak na rynku urządzenia umożliwiającego szybki i łatwy montaż podestu roboczego na dachach krytych blachą w technologii rąbka stojącego. Montaż który nie ingerowałby w powierzchnię blachy, nie pozostawiałby śladów na jej powierzchni, był prosty i szybki. Nadrzędnym celem było zapewnienie dekarzom pracy w ekstremalnie dobrych i bezpiecznych warunkach.
Tak narodził się Clampine!

Będziecie zadowoleni – TY i Twoi współpracownicy.

Wiemy że gdy użyjesz Clampine w swojej firmie nie będziesz chciał już innych urządzeń i rozwiązań. Zawsze będziesz do niego wracał a praca z wykorzystaniem Clampine będzie szybsza, wydajniejsza i wygodniejsza.

Stworzone aby ułatwić pracę na dachu.

CLAMPINE jest urządzeniem umożliwiającym tymczasowy montaż podestów roboczych i ław kominiarskich na dachach skośnych krytych blachą w technologii rąbka stojącego i rąbka kątowego. Montaż tymczasowy podestów roboczych pozwala na przeprowadzenie prac remontowych, adaptacyjnych i serwisowych na połaci dachu bez dodatkowej ingerencji w jego strukturę.

Gdy musisz poprawić obróbkę komina, wstawić okno dachowe lub wykonać inne prace na dachu a miejsce ich wykonania jest trudno dostępne – CLAMPINE przyjdzie Ci z pomocą. Zapewni stabilny montaż podestu roboczego dzięki czemu wykonanie zadania będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Zacisk mocujący

Z blokadą bezpieczeństwa
7

Regulacja nachylenia podestu

Od 25 do 55 stopni
9

Regulacja siły zacisku

Bezpieczne mocowanie do dachu
9

Mobilność

Stworzone aby ułatwić pracę na dachu.

CLAMPINE jest urządzeniem umożliwiającym tymczasowy montaż podestów roboczych i ław kominiarskich na dachach skośnych krytych blachą w technologii rąbka stojącego i rąbka kątowego. Montaż tymczasowy podestów roboczych pozwala na przeprowadzenie prac remontowych, adaptacyjnych i serwisowych na połaci dachu bez dodatkowej ingerencji w jego strukturę.

Gdy musisz poprawić obróbkę komina, wstawić okno dachowe lub wykonać inne prace na dachu a miejsce ich wykonania jest trudno dostępne – CLAMPINE przyjdzie Ci z pomocą. Zapewni stabilny montaż podestu roboczego dzięki czemu wykonanie zadania będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Mobilność

Mobilne Urządzenia serwisowe

CLAMPINE

CLAMPINE jest urządzeniem umożliwiającym tymczasowy montaż podestów roboczych i ław kominiarskich na dachach w technologii rąbka.

CLAMPINE TL

CLAMPINE TL jest urządzeniem umożliwiającym tymczasowy montaż podestów roboczych na dachach skośnych krytych dachówkami.

CLAMPINE TO

CLAMPINE TO jest serwisową platformą  do tymczasowego montażu na dachach skośnych krytych blachą w technologii rąbka stojącego.

CLAMPINE LA

CLAMPINE LA jest urządzeniem umożliwiającym tymczasowy montaż drabiny ze szczeblami profilowanymi na dachach skośnych krytych rąbkiem.

ŁATWY MONTAŻ

Montaż przyrządu jest szybki i prosty dzięki zaciskom kolanowym z ergonomiczną rękojeścią.

MOBILNOŚĆ

Niczego nie montujesz na zawsze. Zacisk przywozisz, montujesz, wykonujesz pracę, demontujesz i zabierasz ze sobą na następne zlecenie.

BEZPIECZEŃSTWO

Duży i stabilny podest roboczy zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy oraz poprawia jej jakość. Clampine nie jest punktem kotwiczącym!!!

Jakość

Opinie użytkowników

{

CLAMPINE– sprzęt wykonany z największą precyzją. Doskonale spełnia funkcję do której został zbudowany. Jest bezpieczny zarówno dla użytkownika jaki blachy do której jest mocowany. Nie ma na rynku równie dopracowanego i tak szybko mocowanego narzędzia które ułatwia dostęp do miejsca pracy blacharza.

Mariusz GIEROS Dekarz

Przyrząd serwisowy CLAMPINE charakteryzuje się innowacyjnym oraz nieszablonowym potraktowaniem bezpiecznej pracy na wysokości. Funkcjonalność przyrządu dobrze wpisuje się w potrzeby dekarzy. Zastosowano materiały oraz rozwiązania odporne na warunki pracy.

Jan GRYCUK Mistrz Dekarstwa

Innowacja

CEDA Sp. z o.o.

ul.Szosa Knyszyńska 1
15-694 Białystok-Fasty

e-mail: info@clampine.com

Kontakt

PL/ RUS tel: +48 667 959 460

PL/ ENG tel: +48 787 654 188